fbpx

Cześć! Jestem mała małpka o imieniu Yuki! Bardzo lubię każdą formę ruchu – lubię skakać, biegać, jeździć na rowerze, a ostatnio zacząłem ćwiczyć karate. Pokażę Ci, jak ja ćwiczę i doskonalę swoje umiejętności. Ćwicz razem ze mną!  

 Shihan Jacek Chałupka (5 dan) – to autorytet w nauczaniu sztuk walki w tym karate stylu Gosoku Ryu i Shotokan. Jego wiedza i pasja od 30 lat pozwalają na szkolenie nowych uczniów i odnoszeniu sukcesów sportowych na najwyższym poziomie.  Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie posiada stopień mistrzowski 5 dan, nadany mu w Los Angeles w 2014 przez Soke TakaYUKI Kubota. Shihan Jacek Chałupka jest złotym medalistą Pucharu Świata (1997), Pucharu Europy (2006), brązowym medalistą Mistrzostw Świata (2009) oraz Pucharu Europy (2012). Od 2013 roku regularnie stawał na najwyższym stopniu podium turnieju All Stars w Los Angeles. Oprócz bycia czynnym zawodnikiem Shihan Jacek jest także głównym instruktorem w IKA POLAND, szkoląc nowe pokolenia zawodników oraz organizatorem i sędzią licznych zawodów karate. Jego doświadczenie zaowocowało pomysłem na książkę dla dzieci, która wprowadzałaby najmłodszych w świat sztuk walki. Prywatnie mąż i tata dwóch córek.

 Dr Paulina Asendrych-Chałupka – to specjalistka w dziedzinie nauk o kulturze fizycznej, pedagogiki i psychologii. Osoba, która posiada ponad  15-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi, w odkrywaniu ich talentów, kreatywności, różnorodnych zdolności oraz wie, jakimi sposobami do nich dotrzeć, zainteresować ich i sprawić, by codziennie chciały rozwijać swoje umiejętności i systematycznie je doskonalić. Osoba, która nie boi się nowych wyzwań, nie boi się zdobywać nowych doświadczeń – połączenie wiedzy i doświadczenia z zakresu kultury fizycznej, psychologii i kreatywności oraz wieloletnia praca z dziećmi pozwala spojrzeć na podejmowanie aktywności fizycznej  oczami dziecka, używanie prostego, metaforycznego języka zrozumiałego dla najmłodszych, by w ten sposób zachęcić dzieci wraz z ich rodzicami do bycia aktywnym każdego dnia. Prywatnie żona Shihana Jacka Chałupki i mama dwóch córek.