fbpx
Promocja!

Ćwiczę z Yuki 21 dni – Podstawy karate

29,00 

Kurs mailowy Ćwiczę z Yuki 21 dni – Podstawy karate WERSJA TESTOWA powstał, by wspierać rodziców w kształtowaniu dobrych nawyków każdego dnia w tym do bycia aktywnym. Nie trzeba wypisać jakie pozytywne aspekty ma podejmowanie jakiejkolwiek aktywności fizycznej, a utrzymywanie dobrej kondycji organizmu jest nie tylko modne, ale staje się jednym z ważniejszych priorytetów XXI wieku.  Przez 21 dni na  skrzynkę mailową będzie przychodził specjalny mail, w którym będzie potężna dawka wiedzy, motywacji i zadań do wykonania wraz z kartami pracy do druku. 

Co ważne kurs “Ćwiczę razem z Yuki 21 dni – Podstawy karate” powstał na bazie pierwszej części książki o przygodach małpki Yuki “Yuki w podróży” oraz Workbooka “Yuki w podróży”. Jeśli Yuki już towarzyszy Twojemu dziecku w trenowaniu to super, to bardzo ułatwi uczestnictwo w kursie. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiej pozycji w swojej biblioteczce to zapraszamy na www.yukikarate.com

UWAGA!!! To jest wersja testowa. Może zawierać literówki i inne drobne błędy, ale pod względem merytorycznym jest w 100 % dopracowana!

Kategoria:

Opis